INTERNET SİTEMİZDEN YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ALIŞVERİŞLERDE İADE VE DEĞİŞİM İÇİN AŞAĞIDAKİ UYGULAMALAR GEÇERLİDİR.
 
1. Siparişiniz size ulaştıktan sonra 7 iş günü içinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları iade paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. 
 
2. Söz konusu ürünün değişimi isteniyorsa sadece renk ya da beden değişikliği talep edilebilir.  İade edilen ürünün yerine renk beden değişikliği dışında başka bir ürün almak isteyen müşterimiz, iade etmek istediği ürünü bize 7 gün içinde geri göndermeli, almak istediği yeni ürünü siteden yeni bir alışveriş yaparak satın almalıdır. İade edilen ürüne istinaden, ürün bize ulaştıktan sonra  7 gün içinde alışverişte kullanılan yönteme göre para iadesi yapılır.

 

3. Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin (1 Alana 1 Bedava, 3 Al 2 Öde) iadelerinde, kampanyadan yararlanılarak alınan tüm ürünlerin iadesinin yapılması gerekmektedir.

4. Ürün/ürünleri size gönderilmiş olan fatura üzerinde yer alan iade ve değişim bölümünü doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.
 
5. İade ve değişimlerde paketinizi Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak fatura adresimize (Yol Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cad. No:17A/44-45-46-47 Balgat/Ankara) gönderebilirsiniz. 

6. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için Yurtiçi  cari kodumuz 158746472 şeklindedir. Ücretsiz gönderim için bu kodu kargo firması ile paylaşmanız gerekmektedir. (Başka bir kargo şirketi ile karşı taraf ödemeli olarak gönderilen paketler teslim alınmamaktadır.) 
 
7. İade gönderimleriniz için Yurtiçi Kargo için Kurye Rezervasyon telefon numarası 444 99 99'dur. 
 
8. İade edilen ürün/ürünler bize ulaştığı andan itibaren yedi (7) gün içerisinde ürün bedelinden kargo masrafları kesilerek iade edilir. Kargo, kullanılan bir hizmet olduğundan, bedeli iade edilememektedir.
 
9.  Ödeme şekli "Kredi Kartı" ile yapılan işlemlerde geri ödeme sipariş verilen kredi kartına, alışveriş yaparken seçtiğiniz ödeme tipi ile (tek çekim ya da taksitli olarak) yapılacaktır.  
 
10. Kapıda nakit ödeme yöntemi ile sipariş vermiş olduğunuz ürünleri iade etmek isterseniz, ürünü kargoya teslim ettikten Journey Online Satış Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak / mail atarak para iadenizin yapılacağı IBAN numaranızı ve banka hesap bilgilerinizi iletmeniz gereklidir. Mutlaka sipariş ve IBAN sahibi aynı olmalıdır. Online Satış Müşteri Hizmetleri Tel: 0 312 473 00 78, mail adresi: online@journey.com.tr şeklindedir.
 
11. Renk / Beden değişim işlemleriniz paketinizin bize ulaştığı andan itibaren 2 ila 7 iş günü içerisinde yapılarak tarafınıza gönderilir.  
 
12. Online mağazamızdan yapacağınız iadelerde, her bir sipariş numarası için 1 kez karşı ödemeli gönderim hakkı mevcuttur. Aynı sipariş numarası ile birden fazla karşı ödemeli gönderim kabul edilmemektedir.


Keyifli alışverişler dileriz.
Journey Online Alışveriş Ekibi