Değerli Müşterimiz, Internet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde aşağıdaki İADE ve DEĞİŞİM uygulamalarımız geçerlidir:
 
1. Siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 gün içinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları iade paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. 
 
2. İade edilen ürünün yerine renk beden değişikliği dışında başka bir ürün almak isteyen müşterimiz, iade etmek istediği ürünü bize 14 gün içinde geri göndermeli, almak istediği yeni ürünü siteden yeni bir alışveriş yaparak satın almalıdır. İade edilen ürüne istinaden, ürün bize ulaştıktan sonra  7 gün içinde alışverişte kullanılan yönteme göre para iadesi yapılır.

 

3. Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin (1 Alana 1 Bedava, 3 Al 2 Öde) iadelerinde, kampanyadan yararlanılarak alınan tüm ürünlerin iadesinin yapılması gerekmektedir.

4. Ürün/ürünleri size gönderilmiş olan fatura üzerinde yer alan iade bölümünü doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.
 
5. İade paketinizi Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak fatura adresimize (Yol Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cad. No:17A/44-45-46-47 Balgat/Ankara) gönderebilirsiniz.
 
6. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için Yurtiçi Kargo cari kodumuz 158746472 şeklindedir. Ücretsiz gönderim için bu kodu kargo firması ile paylaşmanız gerekmektedir. (Başka bir kargo şirketi ile karşı taraf ödemeli olarak gönderilen paketler teslim alınmamaktadır.) 
 
7. İade gönderimleriniz için Yurtiçi Kargo Kurye Rezervasyon telefon numarası 444 99 99'dur. 
 
8. İade gönderilen ürün/ürünler tarafımıza ulaşana kadar sorumluluğu müşteriye aittir. Bu yüzden Yurtiçi Kargo tarafından verilen gönderi kodunu talep etmeli ve saklamalısınız. Paketiniz bize ulaştığı andan itibaren yedi (7) gün içerisinde ürün bedelinden kargo masrafları kesilerek iade edilir. Kargo, kullanılmış olan bir hizmet olduğundan, bedeli iade edilememektedir.
 
9.  Ödeme şekli "Kredi Kartı" ile yapılan işlemlerde geri ödeme sipariş verilen kredi kartına, alışveriş yaparken seçtiğiniz ödeme tipi ile (tek çekim ya da taksitli olarak) yapılacaktır.  
 
10. Online mağazamızdan yapacağınız iadelerde, her bir sipariş numarası için 1 kez karşı ödemeli gönderim hakkı mevcuttur. Aynı sipariş numarası ile birden fazla karşı ödemeli gönderim kabul edilmemektedir.

 

11. İnternet sitemizden satın aldığınız ürünleri faturası yanınızda olmak şartıyla sadece mağazalarımızdan değişim yapabilirsiniz.

 
 
Keyifli alışverişler dileriz.
Journey Online Alışveriş Ekibi