• Journey, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. 

 
  • Journey sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve duyurulması amacı ile sadece Journey bünyesinde kullanılmaktadır. Journey, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiç bir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.


  • Journey, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Journey müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Journey iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

  • Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan "JOURNEY tarafından adresinize gönderilen iletileri almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayın." linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

  • Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Journey sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.journey.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

  • Ayrıca www.journey.com.tr'de ''Secure Sockets Layer'' (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

  • Her türlü sorunuz için; hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0 505 903 83 95 no'lu WhatsApp Destek Hattından bize ulaşabilirsiniz.


Web Sitesi Ünvanı:  Yol Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.


Adres: Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cad. No:17A/44-45-46-47 Balgat / Ankara
Mersis No: 3-3382-2394-8355884
E-posta : [email protected]
Telefon : 0 312 473 00 78